Björn Wessman litografi

Björn Wessman litografi
Björn Wessman litografi

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BJÖRN WESSMAN (född 1949): Landskapsmotiv, signerad Wessman, 242/450, färglitografi, bladmått 59,5x59,5 cm

865926

2021-01-18