Tavla Gerhard Lunderberg

Tavla Gerhard Lunderberg
Tavla Gerhard Lunderberg
Tavla Gerhard Lunderberg
Tavla Gerhard Lunderberg
Tavla Gerhard Lunderberg
Tavla Gerhard Lunderberg

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GERHARD LUNDBERG (1905-1980): Skog, signerad, olja på duk, 63x69 cm

865932

2021-01-18