Klubbat för:
450 SEK
1 500 SEK
BENEDICTA ASCHAN (1932-2011): Komposition, signerad B Aschan, olja på duk, 30x35 cm
Ingår i tema-auktionen kvinnliga konstnärer
865938
2021-01-18