Urnor 1 par

Urnor 1 par
Urnor 1 par
Urnor 1 par
Urnor 1 par
Urnor 1 par
Urnor 1 par
Urnor 1 par
Urnor 1 par

Klubbat för:

550 SEK

Arviointi

1 000 SEK

Kuvaus

URNOR, 1 par, porslin, 1800-tal, empirestil, förgyllda samt bemålade, höjd ca 25 cm

Kuntoraportti

Lagningar

865965

Päivämäärä:

2021-01-18