Urnor 1 par
Klubbat för:
550 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
URNOR, 1 par, porslin, 1800-tal, empirestil, förgyllda samt bemålade, höjd ca 25 cm
Kuntoraportti
Lagningar
865965
Päivämäärä:
2021-01-18