Samovar

Samovar
Samovar
Samovar
Samovar
Samovar
Samovar
Samovar
Samovar
Samovar
Samovar
Samovar
Samovar
Samovar
Samovar
Samovar
Samovar

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SAMOVAR, 1800-talets senare del, Ryssland, mässing, handtag med svärtat trä, höjd ca 47 cm

Visst bruksslitage, trä med färgbortfall

865971

2021-01-18