Simon & Halbig flickdocka

Simon & Halbig flickdocka
Simon & Halbig flickdocka
Simon & Halbig flickdocka
Simon & Halbig flickdocka
Simon & Halbig flickdocka
Simon & Halbig flickdocka
Simon & Halbig flickdocka
Simon & Halbig flickdocka
Simon & Halbig flickdocka
Simon & Halbig flickdocka
Simon & Halbig flickdocka
Simon & Halbig flickdocka

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FLICKDOCKA Simon & Halbig, modell 1079, tysk tillverkning, 1890-tal, huvud av biskviporslin, ljust hår av mohair, insatta blå blundögon med ögonfransar, öppen mun med fyra tänder, ledad kropp av massa, längd ca 67 cm

blundfunktion fungerar ej korrekt, ögonfransar med skador,

865974

2021-01-28