Taburetter Karl Johan

Taburetter Karl Johan
Taburetter Karl Johan
Taburetter Karl Johan
Taburetter Karl Johan
Taburetter Karl Johan
Taburetter Karl Johan

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TABURETTER, 1 par, 1800-tal, Karl Johan stil, bonad björk, sitthöjd ca 35 cm

Fanérbortfall, slitage, skada vid sittyta.

865980

2021-01-18