Soffa med skåpsdelar

Soffa med skåpsdelar
Soffa med skåpsdelar
Soffa med skåpsdelar
Soffa med skåpsdelar
Soffa med skåpsdelar
Soffa med skåpsdelar
Soffa med skåpsdelar
Soffa med skåpsdelar

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SOFFA med skåp, 1800-talets mitt, senempire, fanerad i björk, sitthöjd ca 45, längd 238, djup 75 cm, lösa kuddar medföljer

865994

2021-01-18