Stolar sengustaviansk stil

Stolar sengustaviansk stil
Stolar sengustaviansk stil
Stolar sengustaviansk stil
Stolar sengustaviansk stil
Stolar sengustaviansk stil
Stolar sengustaviansk stil
Stolar sengustaviansk stil
Stolar sengustaviansk stil
Stolar sengustaviansk stil
Stolar sengustaviansk stil

Klubbat för:

14 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

STOLAR, 12 st., bemålade, 1900-talets andra hälft, sengustaviansk stil, genombruten ryggbricka, sitthöjd ca 45 cm

Slitage, klädsel med fläckar

865997

2021-01-18