Yrjö Edelmann färglitografi

Yrjö Edelmann färglitografi
Yrjö Edelmann färglitografi
Yrjö Edelmann färglitografi
Yrjö Edelmann färglitografi

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

EDELMAN, Yrjö (född 1941): Kvinna i naturen, signerad Y Edelmann, EA, färglitografi, bladstorlek 60x47 cm

Något gulnad

866064

2021-01-18