Peter Dahl ur Fredmans Epistlar

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PETER DAHL (1934-2019): Ur Fredmans Epistlar, signerad Peter Dahll, färglitografi, ca 43x29 cm

866067

2021-01-19