Henri Matisse färglitografi

Henri Matisse färglitografi
Henri Matisse färglitografi
Henri Matisse färglitografi
Henri Matisse färglitografi

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HENRI MATISSE (Frankrike 1869-1954), efter: "Nu bleu I" monogramsignerad i trycket, färglitografi ur Verve nr 35-36, bildmått ca 33x13 cm

866073

2021-01-19