Klubbat för:
1 300 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
HENRI MATISSE, efter, "Poissons Chinois", 1958, signerad och daterad i trycket H Matisse -51, färglitografi, ca 31,5x15 cm
Ur Verve nr 35 - 36
Zustandsbeschreibung
866075
2021-01-19
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner