Axel Hamborn oljemålningar

Axel Hamborn oljemålningar
Axel Hamborn oljemålningar
Axel Hamborn oljemålningar
Axel Hamborn oljemålningar

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

800 SEK

AXEL HAMBORN (1892-1987), 2 st: skånskt motiv och torgmotiv, signerade Hamborn, olja på pannå och olja på duk, ca 27x35 och 38x47 cm

866082

2021-01-26