Zenith Armbandsur 18K 1980-tal

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

5 000 SEK

ZENITH, armbandsur, 18K, 1980-tal, quartzverk, rödguld, plexiglas, datum, präglad läderrem original, förgylld sölja i original, ref nr. 30.1740.116, diam ca 33.5 mm, etui i original medföljer

Gåvogravyr. Utgånget batteri. Fungerar ej vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.

866084

2021-01-24