Salongsbord

Salongsbord
Salongsbord
Salongsbord
Salongsbord
Salongsbord
Salongsbord
Salongsbord
Salongsbord

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SALONGSBORD, 1900-talets första hälft, mahognyfanér, beslag i mässing, höjd 72, diameter 78 cm

Repor

866086

2021-01-19