Hjalmar Strååt

Hjalmar Strååt
Hjalmar Strååt
Hjalmar Strååt
Hjalmar Strååt
Hjalmar Strååt
Hjalmar Strååt
Hjalmar Strååt
Hjalmar Strååt

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HJALMAR STRÅÅT (1885-1971) (3): Interiörbilder, signerade Hj. Strååt och Strååt, olja på pannå, ca 37x27 resp. 26x37 cm

866099

2021-01-20