Einar Jolin Byggnader o träd

Einar Jolin Byggnader o träd
Einar Jolin Byggnader o träd
Einar Jolin Byggnader o träd
Einar Jolin Byggnader o träd
Einar Jolin Byggnader o träd
Einar Jolin Byggnader o träd
Einar Jolin Byggnader o träd
Einar Jolin Byggnader o träd

Klubbat för:

6 000 SEK

5 000 SEK

EINAR JOLIN
1890-1976
Byggnader med träd (Stockholm)
Stämpelsignerad a tergo Einar Jolin. Blandteknik på papper, ca 19 x 29 cm.

PROVENIENS
Familjen Jolin

866106

2021-01-19