Klubbat för:
6 000 SEK
5 000 SEK
EINAR JOLIN
1890-1976
Byggnader med träd (Stockholm)
Stämpelsignerad a tergo Einar Jolin. Blandteknik på papper, ca 19 x 29 cm.
PROVENIENS
Familjen Jolin
866106
2021-01-19