Einar Jolin Porträtt

Einar Jolin Porträtt
Einar Jolin Porträtt
Einar Jolin Porträtt
Einar Jolin Porträtt
Einar Jolin Porträtt
Einar Jolin Porträtt
Einar Jolin Porträtt
Einar Jolin Porträtt
Einar Jolin Porträtt
Einar Jolin Porträtt

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

EINAR JOLIN
1890-1976
Porträtt
Signerad Einar Jolin 1925. Blyerts på papper. 45 x 32 cm.

PROVENIENS
Familjen Jolin

Papper med mittveck

866107

2021-01-19