Einar Jolin Porträtt av egyptisk kvinna

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

EINAR JOLIN
1890-1976
Porträtt av egyptisk kvinna

Stämpelsignerad a tergo Einar Jolin. Blyerts på papper, ca 37 x 30 cm.

PROVENIENS
Familjen Jolin

866112

2021-01-19