JOAN MIRO, efter: Une Femme

JOAN MIRO, efter: Une Femme
JOAN MIRO, efter: Une Femme
JOAN MIRO, efter: Une Femme
JOAN MIRO, efter: Une Femme
JOAN MIRO, efter: Une Femme
JOAN MIRO, efter: Une Femme
JOAN MIRO, efter: Une Femme
JOAN MIRO, efter: Une Femme
JOAN MIRO, efter: Une Femme
JOAN MIRO, efter: Une Femme

Klubbat för:

22 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

JOAN MIRO, efter (Spanien 1893-1983): Une Femme, färglitografi, 1958, efter en målning utförd 1932, signerad Miró,numrerad 6/300, pappersmått 63x47,5 cm

LITTERATUR
Maeght 1712

Något beskuren från originalstorlek

866115

2021-02-28