JOAN MIRO, efter: Une Femme
Klubbat för:
22 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
JOAN MIRO, efter (Spanien 1893-1983): Une Femme, färglitografi, 1958, efter en målning utförd 1932, signerad Miró,numrerad 6/300, pappersmått 63x47,5 cm
LITTERATUR
Maeght 1712
Något beskuren från originalstorlek
866115
2021-02-28