Klubbat för:
300 SEK
1 000 SEK
GATUPRATARE, föreställande Charlie Chaplin, 1900-talets andra hälft, bemålad masonit, höjd ca 183 cm
Bruksslitage, färgbortfall, stötmärken
866120
2021-01-30