Bengt Berglund sittande figur

Bengt Berglund sittande figur
Bengt Berglund sittande figur
Bengt Berglund sittande figur
Bengt Berglund sittande figur
Bengt Berglund sittande figur
Bengt Berglund sittande figur
Bengt Berglund sittande figur
Bengt Berglund sittande figur
Bengt Berglund sittande figur
Bengt Berglund sittande figur

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BENGT BERGLUND, skulptur, Gustavsberg, delvis glaserat stengods, signerad samt daterad Bengt Berglund -63, samt med studiohanden, Gustavsberg, höjd 15 cm

Bruksspår

866127

2021-01-30