Skåp teak
Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKÅP, med skrivklaff samt vitrindel, 1900-talets mitt, fanérad i teak, underdel med skåpsdörrar samt 1 hyllplan invändigt, skrivklaff med bakomliggande förvaring, ovandel med vitrinskåp, höjd ca 144, 90x40 cm
Bruksslitage, fanérskador
866131
2021-01-30