Klubbat för:
1 800 SEK
800 SEK
MONA HUSS WALLIN (född 1944): färglitografi, "Styvmorsviol och mandelblom III", signerad M Huss W, 47/100, bildmått ca 30x23 cm
Ej examinerad ur ram
866136
2021-01-30