Tomtefigurer

Tomtefigurer
Tomtefigurer
Tomtefigurer
Tomtefigurer
Tomtefigurer
Tomtefigurer

Klubbat för:

850 SEK

800 SEK

FIGURINER, tomtar, 4 st, bemålat lergods, sannolikt Tyskland, 1900-talets andra hälft, hjöjd ca 18- 25 cm

Smärre slitage

866138

2021-01-30