Jose Ortega carborundumetsning
Klubbat för:
450 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
JOSÈ ORTEGA (1921-1990) Komposition med figur, signerad samt numrerad 79/125, carborundumetsning, ca 88x63 cm
Kuntoraportti
Mindre nagg, några repor
866142
Päivämäärä:
2021-01-30