Jose Ortega carborundumetsning

Klubbat för:

450 SEK

Arviointi

1 000 SEK

Kuvaus

JOSÈ ORTEGA (1921-1990) Komposition med figur, signerad samt numrerad 79/125, carborundumetsning, ca 88x63 cm

Kuntoraportti

Mindre nagg, några repor

866142

Päivämäärä:

2021-01-30