Klubbat för:
500 SEK
1 500 SEK
WILHELM HOLMGREN (1863-1943): Motiv från Ingarö, signerad samt på baksdidan daterad 1942, olja på duk uppsatt på pannå, ca 26x34 cm
866143
2021-01-30