Taklampa Orient P2
Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
JO HAMMERBORG, "Orient P2", taklampa, Danmark, formgiven 1963, skärm av koppar med konformad topp av teak, höjd ca 37 (ej medräknat sladden), diameter 34 cm
Repor samt bruksslitage ej funktionstestad
866145
2021-01-30