Kobjällror

Kobjällror
Kobjällror
Kobjällror
Kobjällror
Kobjällror
Kobjällror
Kobjällror
Kobjällror
Kobjällror
Kobjällror
Kobjällror
Kobjällror

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KOBJÄLLROR, 1 par, patinerad metall, 1900-talets början, med skinnrem, ca 24x25 resp. 27x29 cm

Slitage

866156

2021-01-20