Vette och skulptur

Vette och skulptur
Vette och skulptur
Vette och skulptur
Vette och skulptur
Vette och skulptur
Vette och skulptur

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VETTE OCH SKULPTUR, 1900-talets andra hälft, i form av änder, bemålat trä och kork, längd 32 och 34 cm

Bruksslitage, ställvis hårt, skador samt torrsprickor.

866158

2021-01-18