Klubbat för:
950 SEK
Utropspris
1 500 SEK
VETTE OCH SKULPTUR, 1900-talets andra hälft, i form av änder, bemålat trä och kork, längd 32 och 34 cm
Bruksslitage, ställvis hårt, skador samt torrsprickor.
866158
2021-01-18
Gör en kostnadsfri värdering här