Eero Aarnio fåtölj

Eero Aarnio fåtölj
Eero Aarnio fåtölj
Eero Aarnio fåtölj
Eero Aarnio fåtölj
Eero Aarnio fåtölj
Eero Aarnio fåtölj
Eero Aarnio fåtölj
Eero Aarnio fåtölj

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

EERO AARNIO, fåtölj, "Pastilli", formgiven 1967, Asko, Finland, gult glasfiber, sitthöjd ca 34, diameter 92 cm

Slitage, repor, fläckar

866166

2021-01-19