Julie Aguirre oljemålning

Julie Aguirre oljemålning
Julie Aguirre oljemålning
Julie Aguirre oljemålning
Julie Aguirre oljemålning
Julie Aguirre oljemålning
Julie Aguirre oljemålning

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JULIE AGUIRRE (född 1953): Nicaragua, signerad och daterad 82, olja på duk, ca 68x53 cm

866168

2021-01-19