Klubbat för:
1 100 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
KONFEKTSKÅL/BORDSDEKORATION, glas och silver, 1900-talets första hälft, svenska importstämplar, i form av svan med skärslipat glas, längd 13 cm.
Zustandsbeschreibung
Något bruksslitage.
866179
2021-01-30
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner