Konfektskål/bordsdekoration

Konfektskål/bordsdekoration
Konfektskål/bordsdekoration
Konfektskål/bordsdekoration
Konfektskål/bordsdekoration
Konfektskål/bordsdekoration
Konfektskål/bordsdekoration
Konfektskål/bordsdekoration
Konfektskål/bordsdekoration

Klubbat för:

1 100 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

KONFEKTSKÅL/BORDSDEKORATION, glas och silver, 1900-talets första hälft, svenska importstämplar, i form av svan med skärslipat glas, längd 13 cm.

Zustandsbeschreibung

Något bruksslitage.

866179

2021-01-30