Väggur Zenith

Väggur Zenith
Väggur Zenith
Väggur Zenith
Väggur Zenith
Väggur Zenith
Väggur Zenith
Väggur Zenith
Väggur Zenith

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VÄGGUR, Zenith, ca 1950-tal , urtavla av massiv ek, visare och timindex i mässing, 18-dagarsverk, numrerad 14896, diameter ca 35 cm, nyckel finns

Bruks- och åldersrelaterat slitage, Ej funktionstestad, SAV garanterar EJ funktionen, 1 nyckel medföljer

866220

2021-01-19