Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
2 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, kolteckning, daterad 1824, föreställande Walamo Kloster, bladstrl 29x35 cm.
Papper uppfodrad på papper. Smärre fläckar och slitage.
866222
2021-01-19
Gör en kostnadsfri värdering här