Valamo Kloster

Valamo Kloster
Valamo Kloster

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, kolteckning, daterad 1824, föreställande Walamo Kloster, bladstrl 29x35 cm.

Papper uppfodrad på papper. Smärre fläckar och slitage.

866222

2021-01-19