EERO AARNIO karmstolar
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
EERO AARNIO, karmstolar, 1 par, UPO Furniture, Nastola, Finland, ca 1970-tal, formgjuten plast, sitsar klädda i svart textil, stämpelmärkta, sitthöjd ca 45 cm
Bruksslitage, repor, enstaka stötmärken
866225
2021-01-19