EERO AARNIO karmstolar

EERO AARNIO karmstolar
EERO AARNIO karmstolar
EERO AARNIO karmstolar
EERO AARNIO karmstolar
EERO AARNIO karmstolar
EERO AARNIO karmstolar
EERO AARNIO karmstolar
EERO AARNIO karmstolar
EERO AARNIO karmstolar
EERO AARNIO karmstolar

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

EERO AARNIO, karmstolar, 1 par, UPO Furniture, Nastola, Finland, ca 1970-tal, formgjuten plast, sitsar klädda i svart textil, stämpelmärkta, sitthöjd ca 45 cm

Bruksslitage, repor, enstaka stötmärken

866225

2021-01-19