Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
1 200 SEK
SPEGEL, tenn, ca 1930-tal, krön med dekoration, märkt K.Wiholm Stockholm, ca 62 X 40 cm
Bruksslitage med repor, metall något böjd i övre ram
866226
2021-01-19
Gör en kostnadsfri värdering här