Spegel

Spegel
Spegel
Spegel
Spegel

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SPEGEL, tenn, ca 1930-tal, krön med dekoration, märkt K.Wiholm Stockholm, ca 62 X 40 cm

Bruksslitage med repor, metall något böjd i övre ram

866226

2021-01-19