Skrivbord Art Deco

Skrivbord Art Deco
Skrivbord Art Deco
Skrivbord Art Deco
Skrivbord Art Deco
Skrivbord Art Deco
Skrivbord Art Deco
Skrivbord Art Deco
Skrivbord Art Deco
Skrivbord Art Deco
Skrivbord Art Deco
Skrivbord Art Deco
Skrivbord Art Deco
Skrivbord Art Deco
Skrivbord Art Deco

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKRIVBORD, fanerat i mahogny, 1930-tal, Art Deco, intarsiadekor, höjd ca 77, 150x91 cm

866227

2021-01-21