Spegel

Spegel
Spegel
Spegel
Spegel

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SPEGEL, omkring 1930-tal, bronserad träram med fasettslipad kant, ca 42 X 85 cm

bruksslitage, ställvis hårdare slitage

866230

2021-01-19