Klubbat för:
Osåld
Utropspris
2 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, flicka med nalle, otydligt signerad samt daterad, olja på duk, ca 48x55 cm
866234
2021-01-19
Gör en kostnadsfri värdering här