Regnaholm Ikeas 1700-talsserie

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SPEGELLAMPETTER, 1 par, "Regnaholm", Ikeas 1700-talsserie, 1 ljusarm vardera, krön med delvis genombruten dekor, förgyllda, brännmärkta, höjd ca 58 cm

Bruksslitage

866238

2021-01-19