Klubbat för:
300 SEK
Schätzwert
3 000 SEK
Beschreibung
SOFFA, 3-sits, samtida, svart skinn, lösa plymåer i rygg och sits, längd ca 210 cm, djup ca 85 cm
Zustandsbeschreibung
Bruksslitage, repor
866271
2021-01-19
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner