Soffa 3-sits

Soffa 3-sits
Soffa 3-sits
Soffa 3-sits
Soffa 3-sits
Soffa 3-sits
Soffa 3-sits
Soffa 3-sits
Soffa 3-sits
Soffa 3-sits
Soffa 3-sits
Soffa 3-sits
Soffa 3-sits
Soffa 3-sits
Soffa 3-sits

Klubbat för:

300 SEK

Schätzwert

3 000 SEK

Beschreibung

SOFFA, 3-sits, samtida, svart skinn, lösa plymåer i rygg och sits, längd ca 210 cm, djup ca 85 cm

Zustandsbeschreibung

Bruksslitage, repor

866271

2021-01-19