Spegel teak

Spegel teak
Spegel teak
Spegel teak
Spegel teak

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SPEGEL, teak, ca 1960-tal, höjd ca 93 cm, bredd 35 cm, etikettmärkt Dala speglar

Bruksslitage

866278

2021-01-21