Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
800 SEK
SPEGEL, teak, ca 1960-tal, höjd ca 97 cm, bredd 39 cm, etikettmärkt Nyge Verken
Bruksslitage, jack i träram
866281
2021-01-21
Gör en kostnadsfri värdering här