Spegel teak

Spegel teak
Spegel teak
Spegel teak
Spegel teak

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

800 SEK

SPEGEL, teak, ca 1960-tal, höjd ca 97 cm, bredd 39 cm, etikettmärkt Nyge Verken

Bruksslitage, jack i träram

866281

2021-01-21