Skåp skåp 1700-tal Holland

Skåp skåp 1700-tal Holland
Skåp skåp 1700-tal Holland
Skåp skåp 1700-tal Holland
Skåp skåp 1700-tal Holland
Skåp skåp 1700-tal Holland
Skåp skåp 1700-tal Holland
Skåp skåp 1700-tal Holland
Skåp skåp 1700-tal Holland
Skåp skåp 1700-tal Holland
Skåp skåp 1700-tal Holland
Skåp skåp 1700-tal Holland
Skåp skåp 1700-tal Holland
Skåp skåp 1700-tal Holland
Skåp skåp 1700-tal Holland
Skåp skåp 1700-tal Holland
Skåp skåp 1700-tal Holland
Skåp skåp 1700-tal Holland
Skåp skåp 1700-tal Holland

Klubbat för:

20 000 SEK

20 000 SEK

SKÅP, rokoko, 1700-talets mitt, Holland, fanérat i valnötsrot, spegeldörrar med karturscher och skuren dekor av rocailler, förgyllda beslag i brons, främre ben i form av lejontassar, höjd 184, 177x60 cm, nyckel medföljer, möbeln går att plocka isär

Renoverat

866289

2021-01-21