Skåp skåp 1700-tal Holland
Klubbat för:
20 000 SEK
20 000 SEK
SKÅP, rokoko, 1700-talets mitt, Holland, fanérat i valnötsrot, spegeldörrar med karturscher och skuren dekor av rocailler, förgyllda beslag i brons, främre ben i form av lejontassar, höjd 184, 177x60 cm, nyckel medföljer, möbeln går att plocka isär
Renoverat
866289
2021-01-21