Färglitografi

Färglitografi
Färglitografi

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

HERIBERTO COGOLLO (född 1945): surrealistiskt motiv, färglitografi, signerad Cogollo och numrerad 29/100, bildmått ca 48x37 cm

Smuts på passepartout

866309

2021-01-19