Vägglampa
Klubbat för:
800 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
VÄGGLAMPA, Italiensk stil med dekorativa bladverk, sent 1900-tal, 2 ljuspunkter, vitmålad metall, höjd ca 65, bredd ca 83 cm
Kuntoraportti
Slitage, färgavskavnigar, ojämn målning, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktion
866311
Päivämäärä:
2021-01-21