Vägglampa

Vägglampa
Vägglampa
Vägglampa
Vägglampa
Vägglampa
Vägglampa
Vägglampa
Vägglampa

Klubbat för:

800 SEK

Arviointi

1 000 SEK

Kuvaus

VÄGGLAMPA, Italiensk stil med dekorativa bladverk, sent 1900-tal, 2 ljuspunkter, vitmålad metall, höjd ca 65, bredd ca 83 cm

Kuntoraportti

Slitage, färgavskavnigar, ojämn målning, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktion

866311

Päivämäärä:

2021-01-21